Selectie dupa schema
Marca:
Aparat:
Schema:
 
Selectie dupa denumire sau cod
Marca:
Cod:
Denumire:
 
 
 
Piese centrale termice IMMERGAS
DENUMIRE PRET CANTITATE
1.2265 - RAPID FIX SELF-TAPING SCREW (3,2X9,5) solicita pret
1.1142 - RAPID FIX SELF-TAPPING SCREW(3,2X16) solicita pret
1.2124 - 1.2124 37 RON  
1.010563 - 3 POSITIONS MAIN SWITCH + RESET 30 RON  
1.012515 - 3 WAY VALVE BODY3 WAY VALVE BODY 349 RON  
1.010143 - 3 WAY VALVE COVER 74 RON  
1.011284 - 3 WAY VALVE M12 CAP 7 RON  
1.8594 - 3 WAY VALVE MOTOR CAM 11 RON  
1.012597 - 3 WAY VALVE SHUTTER 23 RON  
3.011962 - 3-WAY VALVE CARTRIDGE KIT 117 RON  
1.014034 - 3-WAY VALVE MOTOR BOX 29 RON  
1.0144 - 3-WAY VALVE MOTOR CONNECTOR 29 RON  
1.4940 - 3-WAY VALVE MOTOR COVER BUSH 8 RON  
1.8355 - 3-WAY VALVE MOTOR FRONT COVER 11 RON  
1.5934 - 4.2X9.5 SELF-TAPPING SCREW, STAINLESS STEEL, CONE POINT solicita pret
1.A158 - 8 BAR SAFETY VALVE CARTRIDGE 38 RON  
1.015563 - 96 FINS EXCHANGER 1117 RON  
1.1122 - ANODE CAP 18 RON  
1.1123 - ANODO IN MAGNESIO D.16 solicita pret
2.5188 - ANTIREFLECTING GRATE 24 RON  
1.015096 - ARC 6 RON  
1.2295 - AUTOMATIC VENT VALVE 60 RON  
1.1572 - BALL VALVE (VABCO, D.14, 1/2 M) 54 RON  
1.013985 - BEND D.60 45 RON  
1.018094 - BICONICAL GAS COCK (D.18, 1/2 ) 82 RON  
3.013595 - BLOCK CARTDRIDGE KIT 272 RON  
2.010615 - BOILER SUPPORTING BRACKET 2 RON  
1.010380 - BOTTOM PROTECTIVE GRID 80 RON  
1.017493 - BRUCIATORE+COLLETTORE C.TO GPL solicita pret
1.015644 - BURNER 261 RON  
2.012115 - BURNER FRONT CASING AVIO-ZEUS 11 RON  
1.4719 - BUSH D.25 18 RON  
1.016059 - BY-PASS VALVE NV20 30 RON  
2.010379 - CAMERA DE ARDERE 57 RON  
1.2408 - CANDELETTA DESTRA DI ACCENSIONE solicita pret
1.010645 - CANDELETTA DI RILEVAZIONE solicita pret
1.2405 - CANDELETTA SINISTRA DI ACCENSIONE solicita pret
3.012402 - CAPPA FUMI solicita pret
1.012530 - CARTUCCIA IN PLASTICA TRE VIE solicita pret
2.011032 - CENTRAL FRAME UPRIGHT 10 RON  
1.011731 - CENTRALINA solicita pret
1.014706 - CERAMIC FIBRE PANEL AVIO-ZEUS 20 18 RON  
1.014709 - CERAMIC FIBRE PANEL, FRONT 12 RON  
1.014711 - CERAMIC FIBRE PANEL, REAR 10 RON  
1.014819 - CIRCOLATORE 43-15 solicita pret
1.012702 - CIRCULATING PUMP-EXPANSION VESSEL PIPE D.12 166 RON  
1.010346 - CIRCULATING PUMP-HEAT EXCHANGER PIPE D.18 63 RON  
1.012617 - CIRCULATING PUMP-HEAT EXCHANGER PIPE D.18 94 RON  
1.7908 - CLAMA solicita pret
1.4072 - CLIP WITH CLAMP SCREW HOLE 1 RON  
1.012609 - COIBENTAZIONE ANTERIORE solicita pret
1.012610 - COIBENTAZIONE POSTERIORE solicita pret
3.011155 - COIL GROUP 933 RON  
1.010379 - COLD WATER INLET COPPER PIPE D.14 30 RON  
1.012728 - COLD WATER INLET PIPE (D.14) 33 RON  
1.018688 - COLLETTORE GAS GPL solicita pret
2.010068 - COMBUSTION CHAMBER LEFT SIDE PANEL 21 RON  
2.010067 - COMBUSTION CHAMBER RIGHT SIDE PANEL 21 RON  
2.010069 - COMBUSTION CHAMBER SUPPORT 38 RON  
1.015680 - COMPLETE THREE WAY VALVE NIKE-EOLO MAIOR @ 1582 RON  
1.8864 - CONE POINTED RAPID FIX SELF-TAPPING SCREW (3,2X9,5) 1 RON  
1.2169 - CONE POINTED GRUB SCREW (M4X10) 1 RON  
1.8091 - CONNECTION 6 RON  
1.8406 - CONNECTION G1/2 M 11 RON  
3.010173 - CONNETTORE VALVOLA GAS solicita pret
1.012019 - CONTROL PANEL BASE 137 RON  
1.015743 - CONTROL PANEL BASE EOLO MAIOR@ 110 RON  
1.010334 - CONTROL PANEL BEZEL ZEUS SUPER 2 RON  
1.013403 - CONTROL PANEL COVER 64 RON  
1.015742 - COPPER PIPE D.18 46 RON  
1.010366 - CORE HITCH 4 RON  
1.010883 - CORE HITCH D.19 1 RON  
1.015744 - COVER PANEL NIKE-EOLO MAIOR @ 53 RON  
1.6091 - CROSSHEADED FLAT POINTED SELF-TAPPING SCREW (2,9X13) solicita pret
1.015498 - CROSSHEADED SCREW (M3,5X4) 1 RON  
1.6269 - CROSSHEADED SCREW (M3X35) solicita pret
1.2369 - CROSSHEADED SCREW (M4X12) solicita pret
1.7967 - CROSSHEADED SELF-TAPPING SCREW(3,5X19) solicita pret
1.4139 - CROSSHEADED SELF-TAPPING SCREW(3,9X13) solicita pret
1.0152 - CROSSHEADED SELF-TAPPING SCREW(3,9X9,5) solicita pret
1.4557 - CROSSHEADED SELF-TAPPING SCREWWITH SHOULDER (4,2X9,5) 1 RON  
1.010282 - D.H.W. BY-PASS SPRING 3 RON  
1.6718 - D.H.W. MICRO SWITCH ELBI MS5 DX 24 RON  
1.010175 - D.H.W. SMALL DISC 8 RON  
1.013144 - DADO G 1" PER CODOLO solicita pret
1.1269 - DADO RIBASSATO 1/2" F IN OTTONE solicita pret
1.010141 - DIAPHRAGM BLOCK 7 RON  
1.010177 - DIAPHRAGM SMALL PLATE 3 RON  
1.4275 - DRAIN FITTING WITH HOSE UNION 11 RON  
1.013908 - EARTH TERMINAL 6 RON  
1.6729 - EPDM PROBE CAP 3 RON  
2.010652 - EXPANSION VESSEL BRACKET 8 RON  
1.012703 - FILLING COPPER PIPE D.8 56 RON  
3.4639 - FILLING VALVE GROUP 67 RON  
1.010339 - FLANGE + TESTING HOLES 50 RON  
1.7209 - FLANGE FOR CONNECTION 29 RON  
1.012727 - FLOW + RETURN COPPER PIPE D.18 39 RON  
1.018713 - FLOW LIMITER (10 LITRE) 10 RON  
1.012726 - FLOW MANIFOLD BODY 293 RON  
3.014868 - FLOW MANIFOLD GROUP 397 RON  
2.011257 - FLUE HOOD COVER EOLO 21 MAIOR@ 54 RON  
1.010371 - FORCELLA FISSAGGIO TUBI SCAMBIATORE solicita pret
3.012335 - FRAME GROUP 141 RON  
2.010649 - FRONT CASING 316 RON  
2.010071 - FRONT SIDE COMBUSTION CHAMBER 43 RON  
3.011986 - FRONT SIDE OUTER CASING 348 RON  
1.011066 - GARNITURA solicita pret
1.011163 - GARNITURA 1 RON  
1.012729 - GAS CONNECTING COPPER PIPE D.18 34 RON  
1.012446 - GAS COPPER PIPE D.18 27 RON  
1.4054 - GAS SUPPLY PIPE (D.18) 33 RON  
1.2311 - GAS VALVE FLANGE 36 RON  
1.012621 - GAS VALVE/GAS MANIFOLD COPPER PIPE D.18 17 RON  
3.A0184 - GASKET 1/4 KIT (50 PCS) 25 RON  
1.010340 - GASKET FOR FLANGE WITH SAMPLE POINTS 1 RON  
1.0278 - GASKET IN FLEXOID (28X21X2) 1 RON  
3.A1343 - GASKET KIT (1 , N°50) 65 RON  
3.A1363 - GASKET KIT (1/2 , N°50) 35 RON  
3.A1124 - GASKET KIT (3/8 , 50 PCS) 45 RON  
3.011309 - GRUPPO 3 VIE solicita pret
1.4391 - GRUPPO DI RIEMPIMENTO C.TO solicita pret
1.1524 - GUARNIZIONE 36X27X2 IN FRIZITE solicita pret
1.011935 - GUARNIZIONE A DOPPIO LABBRO D.60 solicita pret
1.012711 - GUARNIZIONE AUTOCENTRANTE solicita pret
2.010049 - HEAT EXCHANGER FIXING BRACKET 10 RON  
1.011748 - HEAT EXCHANGER LONG SPACER 17 RON  
1.011747 - HEAT EXCHANGER SHORT SPACER 6 RON  
1.012619 - HEAT EXCHANGER-STORAGE TANK COPPER PIPE D.18 198 RON  
1.1760 - HEX HEADED SCREW (M8X22) 1 RON  
1.010377 - HOT WATER OUTLET COPPER PIPE D.14 32 RON  
1.010742 - HOT WATER OUTLET COPPER PIPE D.14 84 RON  
1.012734 - HOT WATER OUTLET PIPE (D.14) 32 RON  
1.011183 - IGNITION BOARD 580 RON  
1.014799 - INSULATING PANEL 12 RON  
1.013268 - INTERNAL MOUNT FOR MOTOR BOX 2 RON  
3.A395 - KIT CAVETTTI PER CANDELETTE DI ACCENSIONE solicita pret
3.A0120 - KIT GUARNIZIONI DA 3/4" solicita pret
1.2114 - KIT N° 10 CENTRING BUSH 1.2114 1 RON  
1.013332 - KIT N° 10 O.R. 12.80X2.62 2 RON  
1.2125 - KIT N° 10 SEAL solicita pret
1.1114 - KIT N° 20 OR 18.64X3.53 CODE 1.1114 18 RON  
1.010262 - KIT N° 5 KNOB CODE 1.010262 18 RON  
1.2559 - KIT N°10 O.R NITRILE 32.99X2.62 26 RON  
1.013331 - KIT N°10 O.R. 2 RON  
1.2343 - KIT N°10 O.R. NITRILE 70 SH 21.89X2.62 CODE 1.2559 11 RON  
1.010289 - KIT N°10 VITI M5X16 7 RON  
1.012949 - KIT N°20 O.R. 11.91X2.62 70 SH 14 RON  
1.1357 - KIT N°20 O.R. NITRILE 17.86X2.62 CODE 1.1357 15 RON  
1.1360 - KIT N°20 O.R. NITRILE 70 SH 13.1X2.62 CODE 1.1360 14 RON  
1.010405 - KLIXON THERMOSTAT 100°C KIT (N° 5) 114 RON  
2.010450 - LEFT FIXING BRACKET 13 RON  
2.010059 - LEFT SIDE OUTER CASING 76 RON  
2.010725 - LEFT SIDE OUTER CASING 97 RON  
2.010476 - LEFT SIDE OUTER CASING BRACKET 10 RON  
1.011888 - LIMITATORE DI FLUSSO LT.8 solicita pret
1.013330 - LOCK NUT 1 RON  
1.4246 - LOCK WASHER (M4) solicita pret
2.3123 - LOCKNUT FOR COIL (3/4 F) 9 RON  
1.012625 - LOWER GRATE 53 RON  
1.013135 - LOWERED BRASS LOCK NUT (3/8 F) 5 RON  
1.010835 - LPG GAS MANIFOLD 128 RON  
1.4359 - M4X6 SCREW,CROSSHEAD,SWAGEFORM solicita pret
1.015746 - M5X12 SCREW, CROSSHEAD solicita pret
1.2544 - MANER 6 RON  
1.014054 - MANOPOLA INTERRUTTORE GENERALE solicita pret
1.1586 - MASONRY TURNED SCREW (M8) 2 RON  
1.6685 - MEMBRANA PRESSOSTATO POMPA solicita pret
1.8471 - MICRO SWITCH 14 RON  
1.6725 - MOLLA MEMBRANA PRESSOSTATO POMPA solicita pret
1.010566 - MOLLA OTTURATORE 3 VIE solicita pret
3.012980 - MONOBLOCCO C.TO solicita pret
1.013059 - MOTOR COUPLING 35 RON  
1.013269 - MOTOR INTERNAL MOUNTING 10 RON  
1.7907 - MOTORIDUTTORE solicita pret
1.1656 - NICKEL-PLATED CROSSHEAD SELF-TAPPING SCREW (3,5X6,4) solicita pret
1.1868 - NICKEL-PLATED CROSSHEADED SELF-TAPPING SCREW (2,2X13) 1 RON  
1.7098 - NIPPLES 1/2 M-3/8 M 13 RON  
1.6947 - NITRILE O-RING (17,17X1,78, 70SH) solicita pret
1.016948 - NITRILE O-RING (18X2, 70 SH) 1 RON  
2.4642 - NON-REFLECTING PLATE 18 RON  
1.8090 - NUT 6 RON  
1.4910 - NUT (1'' F) FOR FLANGED END PIPE (D.25) 11 RON  
2.0381 - NUT (1/2 F) FOR FLANGED END PIPE (D.14) 5 RON  
1.8407 - NUT FOR BRASS COUPLER (3/4 F) 8 RON  
1.1356 - NUT FOR FLANGED END PIPE (3/4 F, D.18) 6 RON  
1.010263 - N°2 KNOB MAIOR-SUPERIOR SWITCH 13 RON  
1.016156 - O.R. EPDM 7.66X1.78 solicita pret
1.1480 - O.R. NITRILE 70SH 15.88X2.62 KIT N°10 solicita pret
1.5959 - ONE-WAY VALVE 36 RON  
1.013143 - OR 1 RON  
1.6920 - OR 70 SH 1237X262 1 RON  
1.011141 - OR 17.86X2.62 70 SH. IN SILICONE solicita pret
1.015726 - OR 20.29X2.62 EPDM 1 RON  
1.015367 - OR EPDM PEROSSIDO solicita pret
1.6922 - OR NITRILE 70 SH 10.77X2.62 solicita pret
2.010759 - OUTER CASING FIXING BRACKET 33 RON  
1.012739 - P.C.B. 664 RON  
1.018909 - P.C.B. 756 RON  
1.014186 - PANNELLO FIBRA CERAMICA ANTERIORE solicita pret
1.014188 - PANNELLO FIBRA CERAMICA LATERALE solicita pret
1.014187 - PANNELLO FIBRA CERAMICA POSTERIORE solicita pret
2.012118 - PERETE FRONTAL CAMERA DE ARDERE 29 RON  
3.011494 - PERNO DI COMPENSAZIONE C.TO solicita pret
1.012598 - PIN 11 RON  
1.010844 - PIPE CLIP 5 RON  
1.010360 - PIPE LOCKING CLIP (D.12) 1 RON  
1.010361 - PIPE LOCKING CLIP (D.14) 3 RON  
1.010362 - PIPE LOCKING CLIP (D.18) 2 RON  
1.012874 - PLASTIC IMMERGAS NAMEPLATE 4 RON  
1.1587 - PLASTIC MASONRY PLUG 1 RON  
1.010430 - PLUG FOR FLANGE WITH SAMPLE POINTS 5 RON  
1.017496 - PRESSOSTATO ASSOLUTO solicita pret
1.011057 - PRESSURE POINT SCREW 1 RON  
1.010247 - PRESSURE SWITCH COVER 31 RON  
1.4508 - PROBE PIPE (15X1X660) 78 RON  
1.012931 - PUMP (15/50, GRUNDFOS) 876 RON  
1.010251 - PUMP - EXPANSION VESSEL PIPE (D.12) 56 RON  
1.011109 - PUMP MICROSWITCH PLASTIC MOUNT 5 RON  
1.0377 - RACORD solicita pret
1.010413 - REFLECTING ALLUMINIUM SHEET 4 RON  
1.012990 - REFLECTING ALLUMINIUM SHEET 7 RON  
1.8331 - REFLECTING ALLUMINIUM SHEET 18 RON  
1.012989 - REFLECTING ALUMINIUM SHEET 10 RON  
2.010451 - RIGHT FIXING BRACKET 12 RON  
2.010061 - RIGHT SIDE OUTER CASING 76 RON  
2.010723 - RIGHT SIDE OUTER CASING 97 RON  
1.016135 - SAFETY VALVE (3 BAR) WITH O-RING 46 RON  
1.A316 - SAFETY VALVE CARTRIDGE (3 BAR) 40 RON  
1.010192 - SCAMBIATORE 15 PIASTRE solicita pret
1.011108 - SCAMBIATORE 96 ALETTE solicita pret
1.010294 - SCREW M5X100 TCEI 6 RON  
1.4419 - SCREW FOR FILLING KNOB (M4X6) 1 RON  
1.010265 - SCREW FOR GAS VALVE CONNECTOR (M3X25) 2 RON  
1.012948 - SCREW M5X14 TCEI INOX 1 RON  
1.010291 - SCREW M5X35 TCEI 1 RON  
1.4798 - SEEGER 8 RON  
1.4066 - SELF-TAPPING SCREW 2 RON  
1.010144 - SHORT GUIDE BUSH 27 RON  
1.010164 - SHUTTER BY-PASS COVER 21 RON  
2.010173 - SIDES FIXING BRACKET 19 RON  
1.015970 - SONDA NTC solicita pret
1.014345 - SPACING FOR SWITCH NIKE-EOLO 1 RON  
2.010539 - SQUADRETTA FISSAGGIO FIANCO DESTRO solicita pret
1.8403 - STAINLESS STEEL MESH FILTER 10 RON  
3.014706 - STEM+PRESSURE SWITCH DISC GROUP 34 RON  
1.015728 - STEM, BY PASS EXCLUSION 10 RON  
1.015807 - STORAGE TANK ANGLE BRACKET solicita pret
2.010453 - STORAGE TANK ANGLE BRACKET 3 RON  
2.010611 - STORAGE TANK ANGLE BRACKET 3 RON  
2.4313 - STORAGE TANK COVER 285 RON  
1.2370 - STORAGE TANK FITTING FOR COLD INLETR INLET 37 RON  
2.010452 - STORAGE TANK FIXING BRACKET 22 RON  
1.1759 - STORAGE TANK GASKET 24 RON  
1.012668 - STORAGE TANK PROBE FITTING 25 RON  
2.012000 - SUPORT CAMERA DE ARDERE solicita pret
2.010555 - SUPPORTING FRAME 162 RON  
1.012994 - SURUB 1 RON  
1.1116 - SURUB solicita pret
1.1176 - SURUB IN CRUCE (M5X8) solicita pret
1.010378 - SYSTEM CONNECTION PIPE (D.18) 39 RON  
1.011968 - TAPPO CHIUSURA FORO REGOLAZIONI solicita pret
1.015042 - TERMOIDROMETRO solicita pret
1.015804 - TERMOMANOMETRU solicita pret
1.012936 - TERMOSTAT solicita pret
1.015673 - TERMOSTATO CLICSON 115-90°C solicita pret
2.010541 - THERMOSTAT BRACKET 2 RON  
1.011065 - THERMOSTAT EPDM CAP 3 RON  
1.4789 - THREE STUD TERMINAL BLOCK 2 RON  
1.010290 - TROPICALIZED HEX SOCKET SCREW (M4X20) 1 RON  
1.010292 - TROPICALIZED WASHER (5,3X10) 2 RON  
1.0375 - TUBE FITTING (VABCO, D.18, G3/4 ) 26 RON  
1.012750 - UGELLO GAS D.0.75 GPL solicita pret
1.012622 - VALVA CU 3 CAI 79 RON  
1.010812 - VALVE CONNECTION OV20 9 RON  
2.011880 - VALVE MOUNTING PLATE 116 RON  
2.011291 - VALVE MOUNTING PLATE NIKE EOLOMAIOR @ 69 RON  
1.010386 - VALVOLA GAS VK4105 solicita pret
1.012602 - VAS DE EXPANSIUNE 8L 471 RON  
1.014554 - VASO ESPANSIONE LT.8 solicita pret
1.013323 - VELO BI-ADESIVO solicita pret
1.010365 - VETRINO PER LED solicita pret
1.2275 - VITE AF 4.2X9.5 TC+TC SENZA PUNTA solicita pret
1.7030 - VITE M4X10 TC+TC SWAGEFORM solicita pret
1.8599 - WASHER (4,3X12) 1 RON  
1.6696 - WHITE CABLE LX MICROSWITCH 24 RON  

PROFESIONALISM

Puteti solicita asistenta in rezolvarea unei probleme service catre specialistii piesecentraletermice.ro. Personalul nostru are o experienata de peste 10 ani in service-ul centralelor termice fiind certificat atat de majoritatea producatorilor de centrale termice cat si de ISCIR pentru lucrarile de reparatie si autorizarea functionarii acestora.

CALITATE

Toate componentele furnizate prin piesecentraletermice.ro sunt piese de schimb si accesorii de origine furnizate de producatorii centralelor termice. Utilizarea unor repere originale este esentiala in asigurarea confortului si sigurantei dumneavoastra.

RAPIDITATE

Prin intermediul piesecentraletermice aveti cea mai rapida metoda de a achizitiona piesele de schimb si accesoriile necesare in interventiile service asupra centralei termice. Piesele existente in stoc si comandate pana la ora 14.00, in timpul programului de lucru, vor fi expediate direct catre dumneavoastra in aceiasi zi.

SIMPLITATE

Cu ajutorul piesecentraletermice.ro gasesti foarte simplu reperul dorit. Este suficient sa cunosti modelul centralei care prezinta o defectiune si zona in care se manifesta aceasta. Ulterior poti naviga prin schema aparatului pentru a identifica piesa dorita. Alegerea este chiar mai simpla daca cunosti codul piesei necesare.

INFORMARE

Prin portalulul piesecentraletermice.ro sunt prezentate o multitudine de modele de centrale termice existente pe piata, pentru care aveti acces la o baza de date interactiva cu sute de scheme de montaj ale pieselor de schimb.
 
Cos
Cos gol
 
 
Login
InregistrareMi-am uitat parola
 
Utile

Acasa | Confidentialitate | Declinarea responsabilitatii | Garantie | Livrare | Termeni si conditii | Cos | Cum solicit o oferta? | Contact

ANPC | All rights reserved © Romservice 2011 - 2018.  Webdesign by  Incorom

Ghidul tau autentic de shopping.